foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


25 maja 2011r. odbyło się podsumowanie Kampanii Profilaktycznej PPP w Warcie pod hasłem „ Nie rób tego, co Tobie niemiłe”. W Warckim Centrum Kultury naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V oraz Nadia Rusewa z kl. I PG i Adrian Pietrasiak z kl. IV. Piosenka „Powiedz przepraszam”, oraz scenka pt. „Wyśmiewanie” została wybrana do zaprezentowania na międzyszkolnym podsumowaniu. Uczniowie klasy V dali z siebie wszystko i zostali nagrodzeni dużymi brawami. Uczennica klasy V Angelika Kurcbuch otrzymała nagrodę za pracę plastyczną oraz dyplom za udział w konkursie literackim. Wyróżnienia i dyplomy otrzymali: Adrian Pietrasiak za pracę plastyczną, Nadia Rusewa za pracę plastyczną oraz Patryk Przygodzki za pracę literacką.
 
                                                                                  Anna Dragon 
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg