foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


Na meczu Skry Bełchatów.

 

W dniu 8.12.2010 r. uczniowie naszej szkoły wyjechali na mecz siatkówki mistrzów polski Skry Bełchatów z niemieckimi mistrzami VfB Friedrichshafen, który był rozegrany na jednej z największych w Polsce hal sportowych (mieszczącej 14 tysięcy widzów) „Arena” w Łodzi.

Mecz oczywiście wygrali Polacy z wynikiem 3:0. 40 uczniów naszej szkoły skorzystało z darmowego wyjazdu na niesamowitą imprezę sportową.

Niektórzy po raz pierwszy mieli możliwość uczestniczyć w kibicowaniu takim fantastycznym, a zarazem ważnym rozgrywkom. Wspaniała atmosfera meczu porwała wszystkich, co widać na załączonych zdjęciach..

 

                                                          Ewa Janecka

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg