foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


19 maja 2011 r. odbyła się ważna, dla życia naszej szkoły, uroczystość - podsumowanie Projektu Edukacyjnego realizowanego w Publicznym Gimnazjum.

 

 

Projekt, realizowany przez uczniów II klasy PG, poświęcony został działalności OSP w Rossoszycy, z uwzględnieniem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Uroczystość uświetniło swoją obecnością wielu znamienitych gości, między innymi: p. Andrzej Weselski, p. Sławomir Janczak, p. Waldemar Kosowski, p.Kazimierz Czarnecki, p. Henryk Burczyński, p. Władysław Pokorski, p. Hanna Banach, p. Grzegorz Kopacki i wielu innych.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w szkole. Uczniowie zaprezentowali efekty swojej pracy w postaci prezentacji multimedialnych oraz montażu słowno - muzycznego. Następnie, na boisku szkolnym, można było obejrzeć pokaz sztafety oraz bojówki w wykonaniu uczniów naszego gimnazjum. Wszyscy obecni mieli możliwość obejrzenia nowoczesnych wozów strażackich oraz sprzętu, jakim dysponuje Straż Pożarna. Pogoda dopisała, więc wszyscy świetnie się bawili.

Na ten dzień w szkole przygotowano również wiele innych atrakcji. Odbył się IV już Festiwal Nauki w ramach projektu "Aktywny w szkole - aktywny w życiu". Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy z dziedziny fizyki, wystawy prac uczniów oraz wystawa poświęcona historii OSP w Rossoszycy. Goście mieli możliwość wpisania się do Księgi Szkoły, czy też Księgi OSP.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg