foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIAWarning: file_get_contents(/home/zspr/domains/zsprossoszyca.pl/public_html/cache/multithumb_thumbs/b_150_100_16777215_00_images_stories_pasowanie_na_czytelnika_2010_photo1.jpg.size) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zspr/domains/zsprossoszyca.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1651

Warning: file_get_contents(/home/zspr/domains/zsprossoszyca.pl/public_html/cache/multithumb_thumbs/b_0_0_0_00_images_stories_pasowanie_na_czytelnika_2010_photo2.jpg.size) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zspr/domains/zsprossoszyca.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1651

Warning: file_get_contents(/home/zspr/domains/zsprossoszyca.pl/public_html/cache/multithumb_thumbs/b_150_100_16777215_00_images_stories_pasowanie_na_czytelnika_2010_photo2.jpg.size) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /home/zspr/domains/zsprossoszyca.pl/public_html/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1651

Dnia 16 listopada uczniowie klasy II zostali pasowani na czytelnika.

 

Dnia16 listopada 2010 roku uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Rossoszycy stali się prwadziwymi czytelnikami. Pani Ewa Baumann, Pani Teresa Kałczak oraz uczniowie klasy V przygotowali drugoklasistom bardzo miłą uroczystość. Odbyła się ona w bibliotece. Klasa V zaprezentowała program dotyczący książek i czytelnictwa. Uczniowie klasy II złożyli przyrzeczenie, że będą czytać i szanować książki.

gallery1 gallery1 gallery1