foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


5 stycznia w Teatrze Wielkim w Łodzi obejrzeliśmy operę „Carmen”.

 

W dniu 05.01.2011r. uczniowie ZSP w Rossoszycy wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej z Włynia pojechali do Teatru Wielkiego na operę „Carmen”. Pani Ewa Baumann nawiązała współpracę z Teatrem Wielkim w Łodzi. Dzięki temu uczniowie naszej szkoły będą mogli na bardzo korzystnych warunkach obejrzeć wiele ciekawych spektakli, przyjrzeć się sekretom za kulisami teatralnej sceny oraz spotkać się z twórcami teatralnymi.

 

W lutym obejrzymy „ My Fair Lady”.

 

                                Uczestniczki i uczestnicy wyjazdu.

gallery1 gallery1  

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg