foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


ODWIEDZINY

179225
DziśDziś28
WczorajWczoraj331
TydzieńTydzień359
MiesiącMiesiąc2693
WszyscyWszyscy179225
54.145.16.43

FINAŁY POWIATOWYCH INDYWIDUALNYCH MISTRZOST DZIECI W LEKKIEJ ATLETYCE    13.05.2014                          

Dziewczęta                                     

300m

6 miejsce – Szar  Aleksandra                           2001                    SP Rossoszyca                    53,87

14 miejsce – Kaczmarek Anna                         2001                    SP Rossoszyca                   61,41 

17 miejsce – Kornacka Aleksandra                 2002                    SP Rossoszyca                   65,47         

19 miejsce – Pałka Małgorzata                        2002                   SP Rossoszyca                    67,47

600 m

14 miejsce – Szar Justyna                                 2002                   SP Rossoszyca                    2,29,82

Skok w dal

1 miejsce – Groberek Daria                              2001                  SP Rossoszyca                     3,93 

10 miejsce- Przygodzka Anna                           2002                 SP Rossoszyca                      3,35

Piłeczka palantowa

15 miejsce – Szałek Patrycja                              2001                 SP Rossoszyca                     22m

Klasyfikacja punktowa szkół

7 miejsce – SP Rossoszyca                          13PKT

Chłopcy

100m

14 miejsce – Łukasz Pawlak                               2002                 SP Rossoszyca                     16,80

300m

6 miejsce – Dorcz Sebastian                               2001               SP Rossoszyca                      54,19

18 miejsce – Mateusz Tomczyk                         2003               SP Rossoszyca                      63,19

19 miejsce ­­– Filip Franiak                                   2002                SP Rossoszyca                     63,65

 

 

600m

9 miejsce – Borowczak Dawid                           2002                SP Rossoszyca                     2.16,80

12 miejsce – Olczyk Ernest                                 2002               SP Rossoszyca                      2.16,09

Skok w dal

3 miejsce – Wólczyński Henryk                         2002               SP Rossoszyca                      4,28

4 miejsce – Miga Adam                                      2001               SP Rossoszyca                      4,26

Piłeczka palantowa

Adrian Górczyński                                               2002               SP Rossoszyca                      52m

Klasyfikacja punktowa szkół

1.      SP 10 Sieradz

2. SP Goszczanów        70pkt

3. SP Klonowa               58pkt

4. SP Brzeźnio               34pkt

5. SP Rossoszyca          24pkt

6. SP 1 Sieradz              22pkt

7. SP Gruszczyce          20pkt

8. SP Wagłczew           17pkt

9. SP Jakubice              10pkt

10. SP Kalinowa           8pkt

                                                                                  Ryszard Kuźnicki

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg