Orlikowa Liga Mistrzów Województwa Łódzkiego
Turniej skoku wzwyż
„ Jump wszyscy skaczą”
Eliminacje 2017
30.05.2017 WARTA | |||||||||||
Szkoła Podstawowa – Dziewczęta | |||||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rocznik | Szkoła | Wynik | ||||||
1 | Fiedor | Aleksandra | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 125 | ||||||
2 | Orzechowska | Zuzanna | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 120 | ||||||
3 | Przyrowska | Aleksandra | 2004 | SP w Rossoszycy | 120 | ||||||
4 | Serafińska | Martyna | 2004 | SP w Warcie | 115 | ||||||
5 | Maślak | Julia | 2005 | SP w Raczkowie | 115 | ||||||
6 | Frankiewicz | Oliwia | 2004 | SP w Rossoszycy | 110 | ||||||
6 | Janiszewska | Magdalena | 2004 | SP w Rossoszycy | 110 | ||||||
6 | Kaźmierczak | Kinga | 2004 | SP w Raczkowie | 110 | ||||||
6 | Milczarek | Marta | 2004 | SP w Raczkowie | 110 | ||||||
6 | Saładajczyk | Aleksandra | 2005 | SP nr 10 w Sieradzu | 110 | ||||||
11 | Greber | Weronika | 2005 | SP w Warcie | 110 | ||||||
11 | Janczak | Zuzanna | 2004 | SP w Raczkowie | 110 | ||||||
13 | Janko | Elwira | 2004 | SP w Warcie | 100 | ||||||
13 | Kurzawa | Zuzanna | 2005 | SP w Rossoszycy | 100 | ||||||
13 | Wawrowska | Oliwia | 2005 | SP w Warcie | 100 | ||||||
16 | Potasińska | Agata | 2006 | SP w Warcie | 100 | ||||||
17 | Macchetta | Georgia | 2005 | SP w Warcie | 90 | ||||||
17 | Wiśniewska | Martyna | 2005 | SP w Rossoszycy | 90 | ||||||
19 | Górna | Weronika | 2005 | SP w Warcie | 90 | ||||||
Szkoła Podstawowa – Chłopcy | |||||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rocznik | Szkoła | Wynik | ||||||
1 | Kurowski | Jan | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 135 | ||||||
2 | Szarowski | Jakub | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 135 | ||||||
3 | Witczak | Sergiusz | 2004 | SP w Rossoszycy | 130 | ||||||
4 | Jeziorek | Jan | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 130 | ||||||
5 | Jatczak | Igor | 2005 | SP w Warcie | 125 | ||||||
6 | Broniecki | Antoni | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 125 | ||||||
7 | Campana | Fabio | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 120 | ||||||
7 | Machaj | Konrad | 2004 | SP nr 10 w Sieradzu | 120 | ||||||
9 | Pinczak | Sebastian | 2004 | SP w Warcie | 120 | ||||||
10 | Kowalczyk | Kamil | 2004 | SP w Warcie | 120 | ||||||
11 | Kaczmarek | Filip | 2006 | SP nr 10 w Sieradzu | 115 | ||||||
12 | Bogusiak | Piotr | 2004 | SP w Rossoszycy | 115 | ||||||
13 | Grzybowski | Krystian | 2004 | SP w Warcie | 115 | ||||||
14 | Pietrasiak | Adam | 2006 | SP w Rossoszycy | 115 | ||||||
15 | Stępień | Jakub | 2005 | SP w Rossoszycy | 115 | ||||||
16 | Parzęczewski | Eryk | 2004 | SP w Raczkowie | 115 | ||||||
17 | Kwapisz | Igor | 2004 | SP w Warcie | 110 | ||||||
17 | Pietras | Igor | 2005 | SP w Raczkowie | 110 | ||||||
19 | Kaźmierczak | Kacper | 2006 | SP w Raczkowie | 110 | ||||||
20 | Wojda | Paweł | 2004 | SP w Raczkowie | 100 | ||||||
20 | Karski | Jakub | 2005 | SP w Warcie | 100 | ||||||
Gimnazjum – Dziewczęta | |||||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rocznik | Szkoła | Wynik | ||||||
1 | Brejner | Paulina | 2002 | Gim nr 1 w Pęczniewie | 130 | ||||||
2 | Strzelczyk | Klaudia | 2002 | Gim w Warcie | 115 | ||||||
3 | Ziółkowska | Wiktoria | 2002 | Gim w Warcie | 110 | ||||||
4 | Nowak | Zuzanna | 2003 | Gim w Warcie | 110 | ||||||
5 | Maras | Karolina | 2002 | Gim w Rossoszycy | 100 | ||||||
6 | Świtalska | Paulina | 2002 | Gim w Warcie | 100 | ||||||
7 | Leoniak | Marta | 2003 | Gim w Warcie | 90 | ||||||
Gimnazjum – Chłopcy | |||||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rocznik | Szkoła | Wynik | ||||||
1 | Borczyk | Sebastian | 2002 | Gim nr 1 w Pęczniewie | 150 | ||||||
2 | Sławek | Dominik | 2002 | Gim w Rossoszycy | 145 | ||||||
3 | Leśniak | Artur | 2002 | Gim nr 1 w Pęczniewie | 145 | ||||||
4 | Zalewski | Hubert | 2002 | Gim w Warcie | 140 | ||||||
5 | Franiak | Filip | 2002 | Gim w Rossoszycy | 135 | ||||||
6 | Kałczak | Maciej | 2002 | Gim w Rossoszycy | 130 | ||||||
6 | Poter | Kacper | 2002 | Gim w Rossoszycy | 130 | ||||||
8 | Pawlak | Łukasz | 2002 | Gim w Rossoszycy | 125 | ||||||
9 | Marliński | Patryk | 2003 | Gim w Warcie | 120 | ||||||
9 | Michalak | Wiktor | 2002 | Gim w Warcie | 120 | ||||||
Starty PK | |||||||||||
Miejsce | Nazwisko | Imię | Rocznik | Szkoła | Wynik | ||||||
1 | Dorcz | Sebastian | 2001 | Gim w Rossoszycy | 135 | ||||||
2 | Bilski | Michał | 2001 | Gim w Warcie | 130 | ||||||
3 | Sławek | Marcin | 2001 | Gim w Rossoszycy | 125 | ||||||
4 | Kamola | Hubert | 1974 | SP w Warcie | 125 | ||||||
5 | Mordal | Jakub | 2001 | Gim w Rossoszycy | 120 | ||||||
6 | Maras | Patryk | 2001 | Gim w Rossoszycy | 115 | ||||||