foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


15 stycznia 2009 roku odbyło się uroczyste otwarcie sali językowej ufundowanej dla naszej szkoły przez rodziców (50%) i Burmistrza Gminy i Miasta Warta.

 

Uroczystego przecięcia wstęgi w obecności rodziców oraz uczniów dokonali: przewodnicząca Rady Rodziców Gimnazjum Agnieszka Podgórska, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Justyna Przygodzka, przewodniczący Rady Gminy i Miasta Warta Grzegorz Kopacki,  burmistrzowie Jan Serafiński i Sławomir Janczak, sołtys Rossoszycy Władysław Pokorski oraz dyrektor szkoły Roman Kałczak. Sala będzie służyć uczniom Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum Publicznego w celu uatrakcyjnienia i podniesienia poziomu nauki języków obcych.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg