Uroczystość nadania imienia i sztandaru
12 października 2013 roku to jedna z najważniejszych dat.
Czytaj
Dziś, 26 czerwca uczniowie klasy VIII zakończyli rok szkolny 2024/2025, tym samym stając się absolwentami Szkoły Podstawowej w Rossoszycy. Uroczystość uświetnili swoją obecnością między innymi: Pan Burmistrz – Krystian Krogulecki, Pani Katarzyna Koczyńska – radna Gminy Warta, Pani dyrektor - Ewa Janecka oraz Pan dyrektor – Roman Kałczak.
Pragniemy poinformować, iż aż siedmioro z piętnastu uczniów klasy VIII ukończyło szkołę z wyróżnieniem. Dwoje absolwentów otrzymało stypendium edukacyjne za bardzo wysokie wyniki w nauce.
Tegoroczni absolwenci, pod czujnym okiem wychowawczyni, przygotowali wyjątkową część artystyczną – wystawiając Smerfy. Bajkowy występ bardzo się podobał.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień był wyjątkowy dla naszych ósmoklasistów. Szczególne podziękowania składamy Radzie Rodziców oraz niezastąpionym, cudownym rodzicom.
Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek…