foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


ODWIEDZINY

529613
DziśDziś111
WczorajWczoraj137
TydzieńTydzień488
MiesiącMiesiąc1126
WszyscyWszyscy529613
100.24.118.144

 

XXII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” 2021/2022.                                                                                                                                            17 listopada odbyły się eliminacje gminne turnieju U-10 i U-12 w Sieradzu przy SP nr 10.

 

Grupa U-10, Smerfy  ze SP w Rossoszycy wygrali wszystkie zaplanowane mecze i zajęli                        I miejsce, wygrywając  z UKS Klony z  Klonowej 5:2, z Burzą Burzenin – 7:1 i  klasą III SP nr 10 w Sieradzu - 9 :0. Awansowali do szczebla powiatowego, który zostanie rozegrany wiosną 2022 r.

 

Drużynę Smerfów z Rossoszycy reprezentowali:                                                                                                               Aleksander Cichowski, Antoni Bogusławski, Jan Kołodziejczak, Wiktoria Tymoszyk, Kacper  Kurcbuch, Filip Janiak, Kacper Olejnik, Bartłomiej Michalski, Dawid Szczepanik, Adam Śledziński.

 

Grupa U- 12 Żacy z  Rossoszycy wygrali w swojej kategorii z UKS Klony z Klonowej 19:0, zremisowali z ULKS Burzenin 1`:1, przegrali 3:2 z PGS Sieradz. Żacy nie awansowali do rozgrywek powiatowych. Ostatecznie na 11 drużyn startujących w turnieju zajęli 4 miejsce.

 

Drużyna liczyła 8 zawodników: Igor Augustyniak, Dani Arendsen,  Franciszek Frankiewicz, Lena Mielczarek, Adrian Leśniak, Kacper Kaźmierczak, Filip Białecki, Piotr Olejnik.

 

Piłka nożna jest wśród dzieci i młodzieży najbardziej popularną dyscypliną sportową, budzi wiele emocji nie tylko w śród dzieci i młodzieży, ale również wśród dorosłych. Poza wspaniałą zabawą na świeżym powietrzu i możliwością sportowej rywalizacji, Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” dostarczył wszystkim uczestnikom wielu emocji, ale również dał szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności piłkarskich.

 

Ryszard Kuźnicki

 

 

 

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg

Ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Od pola do stołu - ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Fanpage projektu - Od pola do stołu