foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


ODWIEDZINY

179225
DziśDziś28
WczorajWczoraj331
TydzieńTydzień359
MiesiącMiesiąc2693
WszyscyWszyscy179225
54.145.16.43

Orlikowa Liga Mistrzów Województwa Łódzkiego

Turniej skoku wzwyż

„ Jump wszyscy skaczą”

Eliminacje 2017

30.05.2017 WARTA          
Szkoła Podstawowa – Dziewczęta        
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Szkoła Wynik  
1 Fiedor Aleksandra 2004 SP nr 10 w Sieradzu 125  
2 Orzechowska Zuzanna 2004 SP nr 10 w Sieradzu 120  
3 Przyrowska Aleksandra 2004 SP w Rossoszycy 120  
4 Serafińska Martyna 2004 SP w Warcie 115  
5 Maślak Julia 2005 SP w Raczkowie 115  
6 Frankiewicz Oliwia 2004 SP w Rossoszycy 110  
6 Janiszewska Magdalena 2004 SP w Rossoszycy 110  
6 Kaźmierczak Kinga 2004 SP w Raczkowie 110  
6 Milczarek Marta 2004 SP w Raczkowie 110  
6 Saładajczyk Aleksandra 2005 SP nr 10 w Sieradzu 110  
11 Greber Weronika 2005 SP w Warcie 110  
11 Janczak Zuzanna 2004 SP w Raczkowie 110  
13 Janko Elwira 2004 SP w Warcie 100  
13 Kurzawa Zuzanna 2005 SP w Rossoszycy 100  
13 Wawrowska Oliwia 2005 SP w Warcie 100  
16 Potasińska Agata 2006 SP w Warcie 100  
17 Macchetta Georgia 2005 SP w Warcie 90  
17 Wiśniewska Martyna 2005 SP w Rossoszycy 90  
19 Górna Weronika 2005 SP w Warcie 90  
             
Szkoła Podstawowa – Chłopcy        
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Szkoła Wynik  
1 Kurowski Jan 2004 SP nr 10 w Sieradzu 135  
2 Szarowski Jakub 2004 SP nr 10 w Sieradzu 135  
3 Witczak Sergiusz 2004 SP w Rossoszycy 130  
4 Jeziorek Jan 2004 SP nr 10 w Sieradzu 130  
5 Jatczak Igor 2005 SP w Warcie 125  
6 Broniecki Antoni 2004 SP nr 10 w Sieradzu 125  
7 Campana Fabio 2004 SP nr 10 w Sieradzu 120  
7 Machaj Konrad 2004 SP nr 10 w Sieradzu 120  
                 9 Pinczak Sebastian 2004 SP w Warcie 120  
10 Kowalczyk Kamil 2004 SP w Warcie 120  
11 Kaczmarek Filip 2006 SP nr 10 w Sieradzu 115  
12 Bogusiak Piotr 2004 SP w Rossoszycy 115  
13 Grzybowski Krystian 2004 SP w Warcie 115  
14 Pietrasiak Adam 2006 SP w Rossoszycy 115  
15 Stępień Jakub 2005 SP w Rossoszycy 115  
16 Parzęczewski Eryk 2004 SP w Raczkowie 115  
17 Kwapisz Igor 2004 SP w Warcie 110  
17 Pietras Igor 2005 SP w Raczkowie 110  
19 Kaźmierczak Kacper 2006 SP w Raczkowie 110  
20 Wojda Paweł 2004 SP w Raczkowie 100  
20 Karski Jakub 2005 SP w Warcie 100  
             
Gimnazjum – Dziewczęta          
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Szkoła Wynik  
1 Brejner Paulina 2002 Gim nr 1 w Pęczniewie 130  
2 Strzelczyk Klaudia 2002 Gim w Warcie 115  
3 Ziółkowska Wiktoria 2002 Gim w Warcie 110  
4 Nowak Zuzanna 2003 Gim w Warcie 110  
5 Maras Karolina 2002 Gim w Rossoszycy 100  
6 Świtalska Paulina 2002 Gim w Warcie 100  
7 Leoniak Marta 2003 Gim w Warcie 90  
             
Gimnazjum – Chłopcy          
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Szkoła Wynik  
1 Borczyk Sebastian 2002 Gim nr 1 w Pęczniewie 150  
2 Sławek Dominik 2002 Gim w Rossoszycy 145  
3 Leśniak Artur 2002 Gim nr 1 w Pęczniewie 145  
4 Zalewski Hubert 2002 Gim w Warcie 140  
5 Franiak Filip 2002 Gim w Rossoszycy 135  
6 Kałczak Maciej 2002 Gim w Rossoszycy 130  
6 Poter Kacper 2002 Gim w Rossoszycy 130  
8 Pawlak Łukasz 2002 Gim w Rossoszycy 125  
9 Marliński Patryk 2003 Gim w Warcie 120  
9 Michalak Wiktor 2002 Gim w Warcie 120  
             
Starty PK            
Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Szkoła Wynik  
1 Dorcz Sebastian 2001 Gim w Rossoszycy 135  
2 Bilski Michał 2001 Gim w Warcie 130  
3 Sławek Marcin 2001 Gim w Rossoszycy 125  
4 Kamola Hubert 1974 SP w Warcie 125  
5 Mordal Jakub 2001 Gim w Rossoszycy 120  
6 Maras Patryk 2001 Gim w Rossoszycy 115  
                       

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg