foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


ODWIEDZINY

216650
DziśDziś190
WczorajWczoraj247
TydzieńTydzień190
MiesiącMiesiąc1649
WszyscyWszyscy216650
54.92.153.90

W dniach 16-18 maja odbyła się szkolna wycieczka do Trójmiasta. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Westerplatte, widzieliśmy wiele zabytków Gdańska (Bramę Wyżynną, Drogę Królewską, Długi Targ, Fontannę Neptuna, Dwór Artusa, Bramę Zieloną, Żuraw, ul. Mariacką, kościół NMP). Drugi dzień rozpoczęliśmy od Parku Oliwa, następnie zwiedziliśmy katedrę Oliwską, gdzie wysłuchaliśmy wspaniałego koncertu organowego, byliśmy również w Palmiarni. Następnie udaliśmy się do Gdyni, gdzie zwiedziliśmy port i stocznię. Mieliśmy również okazję być w oceanarium, a także przepłynąć się statkiem. Spacerowaliśmy po sopockim deptaku i po sopockim molo. Trzeciego dnia tuż po śniadaniu udaliśmy się do Malborka, gdzie podziwialiśmy wspaniały zamek Krzyżaków. mt_gallery: