foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


ODWIEDZINY

294248
DziśDziś15
WczorajWczoraj121
TydzieńTydzień501
MiesiącMiesiąc4766
WszyscyWszyscy294248
3.80.128.196

1 września 2014 roku w ZSP w Rossoszycy nastąpił długo oczekiwany moment – uroczyste oddanie sali gimnastycznej. Tej ważnej dla całej społeczności szkolnej uroczystości przyświecało hasło „Szybciej, wyżej, mocniej” . Przecięcia wstęgi dokonali:

 p.Piotr Polak –poseł na Sejm RP,

 p.Hanna Banach – dyrektor Delegatury w Sieradzu Kuratorium Oświaty w łodzi,

 p.Jan Serafiński – Burmistrz Gminy i Miasta warta,

p.Grzegorz Kopacki – przewodniczący rady Gminy i Miasta warta

Ksiądz Mirosław Korytowski – proboszcz parafii w Rossoszycy,

p.Roman Kałczak – dyrektor  ZSP w Rossoszycy,

p.Justyna Przygodzka – przewodnicząca Rady Rodziców w S.P w Rossoszycy

p.Kamila Jarzembska – przewodnicząca Rady Rodziców w P.G. W Rossoszycy.

p.Andrzej Statkiewicz – wykonawca, właściciel firmy H.U. Finans –Bud.

Pozostała część uroczystości odbyła się już wewnątrz nowoczesnej hali sportowej. Przybyłych gości, uczniów, rodziców i pracowników przywitał dyrektor  - Roman Kałczak, a całość pięknie poprowadziła  nauczycielka  Ewa Baumann. Sala została uroczyście poświęcona przez ks. Korytowskiego. Następnie głos zabrali przybyli goście. Najpierw burmistrz oraz przewodniczący Rady Gminy i Miasta Warta  przybliżyli zebranym jak doszło do wybudowania nowego obiektu. Goście zaś życzyli uczniom i nauczycielom wielu sportowych sukcesów. Po części oficjalnej nastąpiło oddanie pierwszych strzałów do bramki  przez zaproszonych gości. Bramkarz Bartłomiej Otrębski spisał się dzielnie. Do podziękowań za piękną salę dołączyli również uczniowie naszych szkół, którzy pod kierunkiem pań: Ewy Gotkowicz, Elżbiety Jabłońskiej, Agaty Woźniak i Doroty Góral zaprezentowali ciekawą część artystyczną. Dokumentację fotograficzną wykonała Joanna Kwaśniewska.

 

Opracowanie – E.Bauman.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg