foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


ODWIEDZINY

294245
DziśDziś12
WczorajWczoraj121
TydzieńTydzień498
MiesiącMiesiąc4763
WszyscyWszyscy294245
3.80.128.196

W miniony wtorek (20 listopada) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 w Łodzi odbyła się sesja edukacyjna zatytułowana „W trosce o wychowanie integralne” adresowana do dyrektorów i nauczycieli szkół województwa łódzkiego. Konferencję zorganizował Zarząd Międzynarodowego Zakonu Rycerskiego Św. Jerzego w Polsce we współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.

W spotkaniu uczestniczyli m. in..: Łódzki Wicekurator Oświaty Konrad Czyżyński, Wielki Prior Polski, Prezes Zakonu Św. Jerzego w Polsce Paweł Michalak oraz ks. infułat Józef Fijałkowski. Zgromadzonych gości powitała dyrektor szkoły pani Teresa Łęcka.

Następnie dr hab. Prof. KUL Alina Rynio przekonywała zebranych dyrektorów i nauczycieli, jak ważną rolę w procesie wychowania odgrywa w dzisiejszych czasach umiejętne wskazywanie dzieciom i młodzieży odpowiednich wzorców osobowych. 

Problematykę wychowania społecznego w szkole i roli, jaka odgrywa w nim wolontariat, poruszyła natomiast w swoim wystąpieniu dr Katarzyna Braun. 
Spotkanie zakończyła dyskusja nad przedstawionymi zagadnieniami.

 

Nasza placówka była reprezentowana przez jednego z nauczycieli PG.

gallery1 gallery1 gallery1

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg