foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


Uczniowie z klas I-IV wzięli udział 08.12.2012r. w XXXI Integracyjnym  Spotkaniu Choinkowo - Noworocznym, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Komitet Dziecka w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Bilety na imprezę przekazała Delegatura Kuratorium Oświaty w Sieradzu.                               

Uczniowie wysłuchali koncertu kolęd i obejrzeli barwny spektakl muzyczny pt. „Smurfowisko, czyli Gargamel złapany”. Na zakończenie imprezy  każde dziecko otrzymało od Mikołaja paczkę ze słodyczami.        

Patrząc na entuzjazm dzieci, cieszymy się, że nasi uczniowie mogli uczestniczyć  w świetnie zorganizowanej imprezie artystycznej.

 

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg