foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


28 czerwca 2012 r. odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klasy VI Szkoły Podstawowej oraz klasy III Publicznego Gimnazjum. Uroczystość uświetniło swoją obecnością wielu wspaniałych gości.

 

 

Szkołę Podstawową ukńczyło 18 uczniów: Julita Ciapa, Szymon Ciesionik, Damian Dorcz, Weronika Grzelak, Jakub Jarczak, Paweł Kaczmarek, Patrycja Jaworska, Angelika Kurcbuch, Weronika Maniecka, Wiktor Niewiadomski, Eryk Olczyk, Adrian Olejnik, Bartłomiej Otrębski, Patryk Przygodzki, Aleksandra Skrobiranda, Amanda Śniadek, Artur Wiśniewski oraz Mateusz Witczak.

Pięcioro uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Są to : Angelika Kurcbuch (śr. 5,33), Patryk Przygodzki (śr. 5,0 ), Julita Ciapa (śr. 4,91  ), Aleksandra Skrobiranda (śr. 4,75) oraz Weronika Maniecka (śr. 4,75). Dodatkową nagrodę za najwyższe wyniki w nauce w szkole podstawowej otrzymała Angelika Kurcbuch – nagrodę ufundował Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Warta.  

Uczniowie otrzymali również wyróżnienia za aktywny udział w pracach na rzecz szkoły oraz pomoc w akcjach świetlicowych. Rodzice uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem otrzymali listy gratulacyjne natomiast siedmioro rodziców wyróżniono dyplomami „ Przyjaciela Szkoły”.

         Klasę III gimnazjum ukończyli: Ewelina Dolacińska, Krystian Franiak, Kinga Libiszowska, Sandra Olejnik, Marlena Pietrzak, Weronika Podgórska, Damian Poper, Łukasz Przygodzki, Michał Wiśniewski oraz Jolanta Adamska.

         Najlepszymi uczniami w tej klasie okazali się Damian Poper (śr. 5,22), Kinga Libiszowska (śr. 4,88), Marlena Pietrzak (śr. 4,88) oraz Weronika Podgórska (śr. 4,88). Uczniowie ci otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne.

         Ponadto w klasie sześcioro uczniów otrzymało nagrody za aktywną postawę na rzecz szkoły (Damian Poper, Michał Wiśniewski, Łukasz Przygodzki, Kinga Libiszowska, Marlena Pietrzak i Weronika Podgórska), a uczeń Damian Poper – nagrodę specjalną za wybitne osiągnięcia sportowe w dziedzinie KARATE KYOKUSHIN.

         Wszyscy rodzice uczniów tej klasy w podziękowaniu za bezinteresowną pomoc szkole nagrodzeni zostali Dyplomami „Przyjaciel Szkoły”.

GRATULUJEMY

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg

Ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Od pola do stołu - ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Fanpage projektu - Od pola do stołu