foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


Sukses uczennicy Publicznego Gimnazjum.

Dnia 07 maja 2012 roku odbył się w Sieradzu w Gimnazjum  nr 3 im. Unii Europejskiej  „Powiatowy  Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej”. W konkursie brali udział zarówno uczniowie gimnazjów, jak i szkół ponadgimnazjalnych. Publiczne Gimnazjum w Rossoszycy reprezentowały uczennice II klasy – Agnieszka Banach oraz Milena Brejner. Dużym sukcesem okazał się udział w konkursie Agnieszki Banach, która w kategorii gimnazjum zajęła III miejsce. Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 09 maja podczas Dnia Europejskiego, w Gimnazjum nr 3 w Sieradzu.

Uczennicom klasy II gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg

Ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Od pola do stołu - ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Fanpage projektu - Od pola do stołu