foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


20 sierpnia 2011 r. w Parku Staromiejskim w Sieradzu odbyła się impreza „W PRZEDEDNIU WOJNY – SIERADZ 1939”.  W ramach wydarzenia odbył się III Ogólnopolski Przegląd Piosenki Żołnierskiej „Pieśń popłynie z nadwarciańskim echem”. Na scenie wystąpiło 21 solistów i 2 zespoły. Naszą szkołę reprezentowała Małgorzata Pałka i Sylwia Karasińska, przygotowane przez Panią Agatę Woźniak. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki

 

Zaprezentowano również prace nagrodzone na I Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Armia Łódź na sieradzkiej ziemi”. Laureatkami tego konkursu zostały: Małgorzata Pałka i Nadia Rusewa. Za swoje prace wykonywane pod okiem Pań: Renaty Rakowskiej i Anny Dragon otrzymały dyplomy i nagrody. W czasie imprezy wystąpił Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg

Ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Od pola do stołu - ponadnarodowa mobilność uczniów SP w Rossoszycy

Fanpage projektu - Od pola do stołu