foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


Podobnie jak nasze Biegi Przełajowe już po raz XI 12 maja 20011 r. odbył się plener malarski organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Warcie.

Tegoroczne hasło brzmiało "Wiosna w pełni". Tradycją pleneru stała się piękna pogoda oraz świetna atmosfera. W tym roku reprezentantkami naszej szkoły były dwie uczennice klasy V SP: Angelika Kurcbuch oraz Weronika Maniecka pod opieką p. Anny Dragon. Dziewczyny mogły czerpać natchnienie z sielskich widoków pól i łąk bogatych w wiosenną faunę i florę. Efekty były wspaniałe. Praca zatytułowana „ Cisza przed burzą” dołączyła do pozostałych, pięknych prac wykonanych przez zespoły z innych szkół i placówek. Na zakończenie spotkania, uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

                                                                         Anna Dragon

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg