foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


29 kwietnia 2011r. w naszej szkole odbył się Dzień Profilaktyki – podsumowanie Kampanii Profilaktycznej organizowanej przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Warcie pod tegorocznym hasłem „Nie rób tego, co Tobie niemiłe”. Uczniowie przez cały rok szkolny mogli wykazać się talentem plastycznym lub też literackim, tworząc prace plastyczne lub wiersze o tematyce kampanii. Najciekawsze prace zostały przekazane do Poradni i wezmą udział w konkursie, który odbędzie się na międzyszkolnym podsumowaniu kampanii 25 maja w Warckim Domu Kultury.
 
Uczniowie klasy V wraz z wychowawczynią p. Anną Dragon przygotowali i zaprezentowali program artystyczny. Kilka piosenek i scenek wziętych z życia szkolnego przedstawionych przez uczniów było krótką i trafną lekcją wychowawczą na temat tego, jak należy postępować, by nie robić krzywdy sobie, ale też innym.
                                                                                        Uczniowie klasy V 
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg