foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


Dnia 21 grudnia 2009 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt” Anioły są wśród nas…”.

 

Organizatorkami były panie Joanna Kwaśniewska i Teresa Kałczak. Na konkurs wpłynęło ponad 60 prac, z czego przeważająca większość została zaprezentowana na  specjalnie zorganizowanej wystawie. W konkursie wzięli udział przede wszystkim uczniowie klas młodszych, ale wśród starszych konkurs też cieszył się popolarnością. Prace wykonane były różnymi technikami.

 

Książkami i kalendarzami nagrodzono kilkanaścioro uczniów, a pamiątkowymi dyplomami wyrózniono 20 autorów prac. Pamiątkowymi "Aniołami" wykonanymi przez panią J. Kwaśniewską zostali obdarowani, między innymi przybyli w tym dniu na Jasełka: pani Hanna Banach, Kierownik Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Łodzi Delegatura  Sieradzka oraz pan Piotr Polak - poseł na Sejm RP. 

Celem konkursu było przypomnienie wszystkim, że "chcecie, czy nie chcecie, Anioły są na świecie..." oraz wprowadzenie społeczności szkolnej w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg