foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


W dniach 08.03 – 12.03.2010 r. uczniowie Zespołu Szkół Publicznych wzięli udział w zajęciach w ramach programu „Harcerska Natura” w Załęczu Wielkim.

 

Istotą prowadzonych zajęć było przekazanie wszystkim uczestnikom wiedzy i umiejętności obserwowania i poznawania środowiska oraz zachodzących w nim zmian, w tym tych, które zależą od człowieka. Program obejmował zajęcia z zakresu: astronomii, fotografii, rzeźby, ochrony środowiska i ekologii. Uczniowie wzięli udział w biegu terenowym na orientację. Każdego dnia wieczorem odbywały się zajęcia integracyjne, w czasie których uczniowie ćwiczyli układy taneczne zaprezentowane na podsumowaniu programu. Zajęcia prowadzono w 3 grupach. Wzięło w nich udział 72 dzieci z naszej szkoły.
W trakcie zajęć uczniowie zdobywali kartki za aktywność. Uczestnik projektu, który zdobędzie największą ilość kartek, wygrywa nagrodę główną czyli 2-tygodniowy wyjazd do Norwegii. Nasza uczennica Milena Brejner (kl. VI.) jak dotąd okazała się najbardziej aktywną spośród tysiąca osób uczestniczących dotychczas w projekcie, zdobywając 8 kartek. Każdy z uczestników projektu ma możliwość zwiększenia swoich szans w zdobyciu nagrody głównej poprzez udział w trzech konkursach ogłoszonych przez organizatorów projektu (fotograficzny, plastyczny i ekologiczny). Termin rozstrzygnięcia wszystkich konkursów upływa 15.06.2010 r. 
Trzymamy kciuki za naszych uczniów i życzymy powodzenia.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg