foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


Od 2005r. w naszej placówce realizowany jest program profilaktyczno – integracyjny pt. „Bądź sobą wśród innych”.

Cyklicznie młodzież, w ramach programu,  wyjeżdża na jedno lub kilkudniowe spotkania, aby zintegrować środowisko szkoły podstawowej i gimnazjum oraz aby  poznać alternatywne sposoby spędzania wolnego czasu. Podczas zajęć z młodzieżą poruszane są również zagadnienia związane ze szkodliwością stosowania przez młodzież używek. W tym roku szkolnym udało się nam zorganizować dwa takie spotkania.

18.09.2009r. wybraliśmy się do pobliskiego Kamionacza, gdzie korzystając z uprzejmości Leśnictwa , miło i bezpiecznie spędziliśmy czas po lekcjach. Wspólnie się bawiliśmy, urządziliśmy rozgrywki klasowe. Największą niespodzianką mieli uczniowie klasy I Gimnazjum. Ich starsi koledzy przygotowali szereg trudnych zadań do wykonania, aby udowodnili, że mogą być uczniami Naszego Gimnazjum. Było wiele śmiechu i dobrej zabawy. Zadania do wykonania nie ominęły wychowawczyni klasy p. Elżbiety Jabłońskiej.  Po przebyciu trudnej drogi wychowawczyni i jej uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające przynależność do Publicznego Gimnazjum w Rossoszycy. To ciekawe spotkanie nie odbyłoby się bez pomocy rodziców uczniów Gimnazjum, którzy zapewnili transport i przygotowali dla dzieci przepyszny poczęstunek. Dziękujemy Im za to serdecznie.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg