foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa im.Władysława Łokietka w Rossoszycy
foto1
Szkoła Podstawowa w Rossoszycy
foto1
www.zsprossoszyca.pl
Tel. 43 829 68 28
szkolarossoszyca@op.pl

Szkoła Podstawowa w Rossoszycy

WYDARZENIA


21 VIII 2010r. w Parku Staromiejskim w Sieradzu w ramach projektu "Szlakiem Bojowym Strzelców Kaniowskich 39" odbył się II Przegląd Piosenki Żołnierskiej "Pieśń popłynie z nadwarciańskim echem". Naszą szkołę reprezentowała Patrycja Szałek, która wykonała piosenkę "Hej, hej ułani".

Podczas przeglądu można było obejrzeć rekonstrukcję obozu wojskowego Września 39 i zdjęcia z czasów okupacji. Na zakończenie odbył się występ Orkiestry Koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego WP. 


Patrycję do występów przygotowała Agata Woźniak.

mt_galery

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_1526-5t.jpg